У СумДУ відбувся фестиваль реклами «Восьма барва-2016»

20 жовтня 2016 року у актовій залі Сумського державного університету відбулося нагородження переможців та дипломантів ІІІ Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2016». На фестиваль було представлено 75 робіт. Захід проводився у межах святкування Дня рекламіста, який вже вп’яте відзначають студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ.


Соціальна реклама створювалася студентами на теми «СумДУ – це я!», «Видатні українці», «Україна і НАТО – партнерство заради миру». У кожній номінації було визначено по три переможця. Також деякі роботи отримали спеціальні відзнаки, які вручали керівники сумських рекламних агенцій та Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ.

Роботи учасників оцінювало фахове журі, у яке ввійшли керівники сумських рекламних агентств, фахівці з реклами, керівники відділів та заступники деканів факультетів СумДУ. 

На думку членів журі, автори відзначених робіт продемонстрували креативність, вміння генерувати рекламні ідеї та якісно втілювати їх у життя.

Юлія Шандиба, студентка 4 курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ, яка перемогла в номінації «СумДУ – це я!» з відеороликом «Будь світлом» зазначила: «Коли я лише починала цю роботу, мені хотілося, щоб це відео взяло глядача за живе. І було дуже приємно, коли голова журі сказав, що під час конкурсного відбору від членів журі прозвучала фраза: «За душу бере». Звичайно, непрофесійна зйомка, десь зображення тряслося, але я сподіваюся, що вийшло достукатися до глядача».

Інформаційна довідка

Молодіжний фестиваль реклами «Восьма барва» започатковано у 2014 році кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету, яка є випусковою для студентів спеціальності «Реклама і зв'язки з громадськістю».

Молодіжний фестиваль реклами «Восьма барва» орієнтований на учнів 10-11 класів та студентів вищих навчальних закладів м. Суми та Сумської області.