У Сумській міській лікарні ремонтують гінекологічне відділення

У Сумській міській клінічній лікарні ремонтують гінекологічне відділення.


Наразі роботи проводяться в коридорі та операційній, на це з міського бюджету спрямували 900 тис. гривень.  Міський голова Олександр Лисенко переконаний, – комфортні умови в лікувально-профілактичних закладах – це половина успіху на шляху до видужання, тому особисто перевірив виконання ремонтних робіт.

Огляд медзакладу очільник міста розпочав з підвалу корпусів, де наразі утеплюють стіни та будують відмостки. На це у міському бюджеті передбачили 2,2 млн гривень.

Окрім того, оглянув керманич міста і сучасні діагностичну та звичайні палати, де лікуються хворі.

«Ми поступово наближаємось до того, аби у кожному лікувальному закладі кожне відділення було відремонтоване за європейськими стандартами, було облаштовано необхідним медичним обладнанням», – сказав Олександр Лисенко.

Директор КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентина Домінас, зауважила, що цього року для розширення спектру послуг лікувальному закладу були виділені 3,4 млн грн. для закупівлі нового обладнання.

Наразі вже придбано 11 одиниць медичної апаратури загальною вартістю 3,2 млн гривень. Вже закуплений сучасний апарат УЗД, який використовується для проведення обстеження амбулаторних та стаціонарних хворих; електронейроміограф для обстеження неврологічних хворих; однокамерний тимчасовий кардіостимулятор – для надання невідкладної допомоги кардіологічним хворим на базі міського відділення; ванна фізіотерапевтична для ніг, апарат підводної тракції хребта – для лікування захворювань хребта шляхом витягування.

Все це обладнання, переконана директор медзакладу, допоможе лікарям надавати більш якісні послуги.