У Сумській міській раді новий заступник голови та керуюча справами виконкому

Депутати міської ради підтримали рішення «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 11 грудня 2015 № 58 МР «Про затвердження заступників міського голови».


За рішенням міських обранців, на посаду заступника очільника Сум Олександра Лисенка призначено Олександра Ларіна, який є учасником бойових дій, а до цього працював у правоохоронних органах та у військовій прокуратурі. Як зауважив міський голова, попередньо новий заступник координуватиме питання, пов’язані з правоохоронними та військовими органами, також серед його обов’язків – вирішення економічних питань.

Також, на посаду керуючого справами виконавчого комітету призначено Юлію Павлик, яка рік працювала помічником міського голови, до того обіймала посаду в департаменті комунікацій та інформаційної політики, потім — в управлінні з господарських та загальних питань.

Відтак, за рішенням, міський голова матиме наступних заступників з питань виконавчих органів ради: Максим Галицький, Альона Дмітрєвская, Олександр Ларін, Віра Мотречко, Степан Пак.

«За» дане рішення проголосували 28 депутатів із 33 присутніх.