У Сумській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії

На його відновлення спрямовано понад 6,5 мільйона гривень благодійних коштів. Відтепер операційна, яку було модернізовано минулого року, і відділення анестезіології та інтенсивної терапії запрацюють як єдиний комплекс, де лікарі рятуватимуть дитячі життя


«У контексті медичної реформи обласна влада робить реальні кроки для осучаснення закладів охорони здоров’я, тим паче, якщо справа стосується дітей. Лише цьогоріч з обласного бюджету дитячій клінічній лікарні було виділено 3 мільйони гривень на ремонт покрівлі та 700 тисяч гривень спрямовано на ремонт рентгенологічного відділення», – прокоментував голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Очільник Сумщини відзначив, що у цій справі неабияку допомогу надає соціально відповідальний бізнес, який постійно вкладає кошти у здоров’я дітей. Так, за гроші Благодійного фонду «Технологія» було відремонтовано палати відділення анестезіології та інтенсивної терапії, замінено віконні та дверні блоки, опалювальну та каналізаційну системи, сантехніку, мережу електроживлення та освітлення, встановлено сучасну вентиляцію з кондиціонуванням повітря.

Як наголосили представники фонду, спочатку на ремонтні роботи планувалося виділити понад 3 мільйони гривень, проте у кінцевому результаті додатково було придбано ще й сучасне медичне обладнання та спеціалізовані меблі, тож загальна кошторисна вартість проекту склала 6,5 мільйона гривень. 

І все це дуже важливо, адже у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні близько 13 тисяч маленьких пацієнтів з усієї області щороку отримують  кваліфіковану медичну допомогу понад 100 лікарів. Тому заклад потребує постійної уваги з боку влади і соціально відповідального бізнесу, які розуміють необхідність підтримки медичних закладів та підвищення якості медичних послуг.