У Сумському прикордонному загоні поповнення

30 червня Сумський прикордонний загін зустрів перших військовослужбовців строкової служби. Всього з Сумського обласного військового комісаріату для проходження строкової військової служби в Сумському прикордонному загоні Державної прикордонної служби України  прибуло 38 юнаків.


Заходи відбулися в урочистій обстановці на стройовому плацу управління загону.

Зустрічали поповнення керівництво та персонал загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Валерієм Кравчуком. Також, в урочистостях взяли участь перший начальник Сумського прикордонного загону, голова Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» полковник у відставці Юрій Лозинський та настоятель Свято-Миколаївського храму с. Піщане протоієрей Максим.

Звертаючись до новоприбулих військовослужбовців, начальник загону полковник Валерій Кравчук зазначив: «На шляху реформування як правоохоронного органу зі спеціальним статусом, Державна прикордонна служба України у 2008 році відмовилась від військовослужбовців строкової служби. Але враховуючи ті загрози і виклики сьогодення, а також необхідності не тільки захисту й охорони державного кордону, а й оборони, Прикордонне відомство змушене тимчасово поновити прийом до своїх лав військовослужбовців строкової служби. Впевнений, що після проведення навчання та підготовки, ви гідно виконуватимете завдання з охорони державного кордону України. Також, сподіваюся, що після проходження строкової військової служби, більшість з вас залишиться на військову службу за контрактом». 
Наразі строковики пройшли медичний огляд, отримали повний комплект речового майна. Протягом місяця за відповідною програмою військовослужбовці навчатимуться тактиці прикордонної служби, військовій і фізичній підготовці та багатьом іншим дисциплінам.

Після складання Військової присяги військовослужбовці проходитимуть службу у прикордонних підрозділах Сумського загону.