У Сумському прикордонному загоні вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У день 30-річчя завершення виведення військ з Республіки Афганістан у Сумському прикордонному загоні були проведені заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


В актовій залі управління загону відбулося урочисте зібрання, у якому взяли участь персонал Сумського загону та ветерани-прикордонники.

Учасники заходу віддали глибоку шану всім, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок.

Перед персоналом загону виступили голова громадської організації «Прикордонники Сумщини» полковник у відставці Юрій Лозинський та ветеран-прикордонник полковник резерву Михайло Калюжний.

Звертаючись до присутніх, заступник начальника загону – начальник відділу персоналу підполковник Максим Ковальчук подякував учасникам бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажав усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав ряд військовослужбовців, працівників загону та ветеранів-прикордонників було заохочено правами голови Сумського обласної державної адміністрації, голови Сумської обласної ради, міського голови м. Суми та начальника Сумського прикордонного загону.

Такі ж заходи були проведені в усіх підрозділах Сумського прикордонного загону.