У Сумському прикордонному загоні вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У Сумському прикордонному загоні відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


Урочистості розпочалися в місті Суми біля Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам», де персонал Сумського загону на чолі з начальником загону полковником Олександром Мейком, ветеранами-прикордонниками взяли участь у загальноміському заході з вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

У подальшому, в актовій залі управління загону, відбулося урочисте зібрання. Учасники заходу віддали глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто пролив свою кров заради забезпечення миру та спокою на планеті.

Перед персоналом загону виступили ветерани-прикордонники – учасники бойових дій підполковник запасу Володимир Баня та старший прапорщик запасу Олександр Кисляк. Воїни-інтернаціоналісти поділилися з нинішнім поколінням захисників своїм бойовим та життєвим досвідом.

Звертаючись до присутніх, начальник загону полковник Олександр Мейко подякував учасникам бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажав усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах. 

За активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, підтримання високого морально-патріотичного духу особового складу Сумського загону ряд військовослужбовців, працівників загону та ветеранів-прикордонників було заохочено правами начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби України та начальника Сумського прикордонного загону.
На завершення заходу присутні зробили колективне фото.