У Тростянці  урочисто стартував проект мін’юсту «Шлюб за добу»

У символічну дату 18.01.2018 у м.Тростянець стартував проект «Шлюб за добу» для першої пари – Едуарда та Марії, які наважилася обмінятися обручками. Шлюбну церемонію влаштували у історичному серці міста – палаці Голіцина 18 століття. Атмосфера давнини та величності цього визначного місця вдало поєдналася з урочистим весільним обрядом. 


«Вперше я побачив кохану просто на вулиці, коли біг кудись у справах. Наші погляди зустрілися, і я зрозумів – ось та сама чарівна мить, про яку так багато говорять та пишуть. Вирішив не втрачати ні хвилини, і першим познайомився з майбутньою нареченою. А тепер ця чарівна дівчина – моя дружина. Я дуже щасливий та вдячний юстиції Сумщини за чудовий проект, завдяки якому ми тепер – справжня родина!»,- поділився наречений Едуард.

Емоції молодят розділили і почесні гості свята  – начальник юстиції Сумщини Ірина Свистун та міський голова Тростянця Юрій Бова. Теплими словами та приємними подарунками вони привітали закоханих із урочистою подією у їх житті.

«Сьогодні у прекрасному місті Сумщини – Тростянці – ми даємо старт проекту «Шлюб за добу». Дуже знаково, що ця подія відбувається саме сьогодні. 18 січня 2018 року, в історичному місці – палаці 18-го століття – поєднуються долі і серця, народжується ще одна українська родина. Щиро вітаю молоде подружжя і бажаю сповнення усіх мрій, щоб Ваша спільна дорога життя була наповнена любов’ю і радістю, повагою і благополуччям. Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст»,- зазначила очільник обласної юстиції Ірина Свистун.