У В.Сироватці звільнили чоловіка, який перебував на лікарняному, доглядаючи сина-інваліда

Ганебний, нелюдяний вчинок, що не має жодного виправдання. Саме так можна описати дії тимчасово виконуючого обов’язки голови Верхньої Сироватки Олександра Старинського, який безпідставно звільнив заступника голови ОТГ Андраніка Аллахвердяна, коли той перебував на лікарняному, доглядаючи трирічного синочка-інваліда, повідомляє debaty.sumy.ua.


Андранік Аллахвердян багато зробив для вирішення найпроблемніших питань громади, принципово відстоював інтереси людей, боровся з корупціонерами, що хотіли збагатитися за бюджетні кошти, і за це потерпав від місцевих політиканів. Успішно займався організацією ремонту доріг, шкіл і лікарні, однак за свою роботу від тимчасового керівника несподівано отримав «вдячність» у вигляді звільнення з посади.

Подробиці ситуації Аллахвердян розповів на своїй сторінці у Фейсбуці:

«На минулій сесії тво голови громади Старинський О.П. зажадав мого звіту. Я відзвітував про роботу, яку я організував та виконав.

Не буду хвалитися «перемогами», але все ж ми чимало зроблено після припинення повноважень екс-голови Александрової.

Зрушили питання нашої «біди» — дороги. Саме я займався організацією ремонту дороги біля приміщення сільської ради, підготовкою шкіл до навчального року та опалювального сезону, придбанням нового обладнання в шкільні заклади, у т.ч. придбання фільтруючої системи води та багато іншого.

Зміг організувати розробку та виготовлення проектів на ремонт покрівлі в лікарні та в школі в с.В.Бобрик.

І я також займався організацією щойно розпочатого ремонту в лікарні. Відмічу, що завдяки тво Старинському ці роботи наразі припиненні, підрядники чекають фінансування.

Але по справі.

Мій звіт був прийнятий депутатами. Проте тво все-таки поставив вимогу сесії скоротити мою посаду, без буд-яких обґрунтувань.

Депутати це питання не підтримали. Я лишився працювати на своїй посаді.

Але тво голови все ж винайшов інший привід.

Вчора 04.12 він мене звільнив за «прогул».

«Прогул» — це моє перебування на лікарняному по ліклуванню за своєю малолітню дитиною.

Не я лікувався, а дитина. І про це достеменно було відомо тво голови (скрини моїх йому повідомлень я маю).

Не зовсім чоловічий вчинок з його боку. Мотиви мені зрозумілі — прибрати конкурента. А неправомірність його рішення я обов’язково доведу в суді, проте …

На моє переконання — необхідно працювати на громаду, а не ділити владу.

Ми повинні працювати заради людей, а не заради власних амбіцій! Саме це було головним мотивом припинення повноважень колишньої голови.

Але нова влада стала на старі граблі. Не робота, а особисті звинувачення та безкінченні розбірки.

Вчинок Старинського вказує на некомпетентність його, в першу чергу, як лідера громади. Він поставив свої особисті амбіції вище громадських.

А його неправомірні дії лише шкодять, а не розбудовують громаду.

Сам він не в змозі щось побудувати і мені шкода. Саме внаслідок його недолугих дій великі кошти в сумі 2,5 млн. грн. в кінці року повернуться назад в державу і це один із прикладів, а їх багато …

Закликаю всіх депутатів та мешканців нашої громади зібратись і нарешті навести порядок та забезпечити добробут людей. Припинити неправомірні та незаконні дії, хоч і тимчасових керівників громади, але ще поки керівників.

Для мене головне те, що моя дитина жива та здорова!»

Як стало відомо, син Андраніка Аллахвердяна, з яким він перебував на законному лікарняному, — дитина з особливими фізичними потребами . Мабуть, не потрібно пояснювати, що це вимагає постійної уваги, особливого піклування і великих витрат. Цинічно звільняти будь-якого працівника на лікарняному, а звільняти батька, який доглядав у лікарні за дитиною, поки стомлена мати валилася з ніг, — це найвища ступінь цинізму. Без вагань совісті,  Старинський фактично залишив родину з 3-річною дитиною-інвалідом без засобів для існування.

Невже тво голови Верхньосироватської ОТГ, отримавши за листопад 55 тисяч гривень, банально зазіхнув на 10 тисяч зарплатні Аллахвердяна, щоб таким чином побити свій власний рекорд по заробітку на своїй громаді? Ось тільки чи працюватиме він з такою активністю та ентузіазмом, як звільнений заступник, якщо вже зараз розпочаті Андраніком справи гальмуються, а жителі Верхньої Сироватки просто дивуються такій жадібності та нахабству Старинського?…