У Великій Писарівці з’явилася Альтанка кохання

Одразу на двох святах – Дні села Добрянське і Дні Великої Писарівки побував минулої суботи голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко.


«У Добрянському, коли б сюди не приїхав, завжди вирує  своя, особлива атмосфера духовності, – звернувся до жителів населеного пункту депутат. – Вашому селу понад 300 років. За ці три століття жителі пройшли складний шлях становлення і розвитку. Спасибі вам за те, що ви до сих пір зберігаєте традиції та звичаї, початок яким поклали ваші батьки і діди. Ви вміло їх не тільки зберігаєте, але і примножуєте».

Цього дня тут лунала музика, дітвора розважалася на батутах та надувній гірці, аматори сцени розспівувалися та налаштовувалися на виступ, а обласний депутат тим часом обговорював важливі для села питання.

Того ж дня Олександр Стрельченко відвідав свято Дня селища і в Великій Писарівці. Він зазначив, що з великою радістю завжди приїжджає сюди і як обранець від цього округу намагається завжди відстоювати інтереси саме жителів Великописарівського району.

На підтвердження своїх слів обласний депутат разом із головою селищної ради Великої Писарівки Леонідом Клизубом відкрили Альтанку кохання біля РАГСУ. Олександр Стрельченко виділив на споруду 40 тисяч грн. коштів, наданих йому на виконання депутатських повноважень. До речі, минулого року, на День селища він відкривав дитячий майданчик, на який також виділяв біля 50 тисяч депутатських коштів.

Опозиціонер, поспілкувавшись із керівництвом населеного пункту та жителями, обговорив процес децентралізації, подякував всім, без винятку, мешканцям Великої Писарівки за їхній внесок у розвиток рідного краю. Він нагородив грошовими призами медичного реєстратора поліклінічного відділення Лідію Білай і соціального працівника Великописарівського терцентру Наталію Несвіт.

«На такі свята треба їздити обов’язково, бо я, наприклад, не можу собі представити майбутнього України без села – колиски української нації. Села потрібно максимально підтримувати. Часті поїздки на округ та спілкування із цими людьми дають можливість відчути і побачити український характер», – резюмував Олександр Стрельченко.