У Харкові сумські патрульні надали допомогу жінці, яка отримала жахливу травму внаслідок ДТП

22-23 червня сумські патрульні брали участь у тренінгу-семінару "Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності", який проходив у Харкові.

22 червня, ввечері, на проспекті Гагаріна, їдучі на тролейбусі до місця проживання, інспектори 4-ї роти Управління патрульної поліції в місті Суми Анна Лемешко, Наталія Тютченко та Оксана Павленко, як і інші пасажири транспортного засобу, почули крики жінки, яка щойно вийшла з тролейбусу на зупинці громадського транспорту.
За обставин, які на даний момент з’ясовуються, 67-річна жінка, виходячи з тролейбусу, опинилася під його колесами. Унаслідок цього вона отримала тілесні ушкодження у вигляді відкритого перелому нижньої кінцівки.
Оперативніше за всіх у даній ситуації зорієнтувалися сумські патрульні.
"Тільки-но ми вийшли з тролейбусу та побачили окривавлену жінку, одразу почали надавати їй першу медичну допомогу. Не маючи під рукою аптечки, ми прийняли рішення зупинити кров власними ременями, якими і почали накладати джгут. Допомагати нам взялися і інші пасажири. Одна з громадянок дала нам собачий поводок, який у подальшому нам дуже допоміг", – розповідає Оксана.
У цей момент інспектори викликали на місце події харківських патрульних, швидку допомогу та рідних жінки.
"Постраждала втратила дуже багато крові. Найбільш кризовою ситуація стала, коли вона почала втрачати свідомість. Ми намагалися постійно спілкуватися з нею, не даючи можливості закрити очі. Згодом на місце автопригоди прибули медики, які шпиталізували її до лікарні", – додали Анна та Наталія.
Своїми вчасними та професійними діями сумські патрульні викликали неабияке захоплення та завоювали повагу у перехожих та пасажирів тролейбусу.
Управління патрульної поліції в місті Суми пишається своїми патрульними, які вчергове довели, що незважаючи на місце, час та випадок, вони завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує!