У Ямполі відзначили 80-річчя місцевої школи

80-річний ювілей рідного навчального закладу святкували учні, випускники та вчителі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.


Розпочалося свято виступом династії сім'ї Тимошенко – трьох поколінь випускників та учнів школи: бабаусі, дідуся, батька, матері, цьогорічної випускниці та майбутнього першокласника. 

Директору школи Ларисі Хочиновій було передано сертифікат на отримання дитячого майданчика від депутата обласної ради Костянтина Товстухи.

Голова районної ради Ольга Губар слова вдячності адресувала творчому педагогічному колективу школи за плідну роботу, яка щороку дає позитивні результати, а це – перемоги в районних предметних олімпіадах, фестивалях, конкурсах, та вручила подарунок школі.

Ретро-фотографіями та рідкісними експонатами порадував шкільний музей, де гості свята відвідали експозицію про створення та багаторічну історію навчального закладу. Привернули увагу учасників заходу дефілє  випускних суконь, починаючи з п'ятидесятих років, цікаві художні роботи випускників школи.

На пам'ять про школу миттєво розійшлася сувенірна продукція, різноманітні календарі з зображенням школи та її пам'ятних місць.

Було встановлено спеціальний стенд, на якому свої відгуки та побажання міг залишити кожен бажаючий учасник святкування.

Словами важко передати емоції, які пережили того дня учасники заходу – випускники школи різних років, учителі та ветерани педагогічної праці. Для них це не звичайна дата в календарі, це ювілей великої шкільної родини, який став чудовим приводом для зустрічі випускників школи різних років.