Учасник АТО із Сум потребує фінансової допомоги на операцію після поранення

16 вересня в приміщенні муніципальної галереї (вул.Соборна, 27) проводиться благодійний аукціон для підтримки сумчанина – учасника АТО, повідомляє Ваш шанс.


Євген Журавель в серпні 2014 року вийшов живим з Іловайського котла, а в 2015-му під Щастям – через рік солдатської служби – отримав поранення. Три місяці провів у госпіталях. Після поранення його комісували, давши третю (робочу) групу, але через рік її забрали. Мотивували це тим, що «… це ніби поламана рука. Яка інвалідність ?!» Хоча легше з ногою не стало, навпаки, тільки гірше …

Знайшлася лише одна клініка в столиці, де хлопцю можуть допомогти. Операція по заміні п'яткової кістки (вона зрослася неправильно) в клініці + 10-денна післяопераційна реабілітація коштує 65 тис. Грн. Для звичайного зварника це непідйомна сума. І це при тому, що в клініці надали всі можливі знижки. Перерахувати грошову допомогу можна на карту бійця: Ощадбанк №4790 7000 1154 9244 – одержувач Журавель Євген Валерійович. Приватбанк №5168 7555 2917 6576 – одержувач Шемшур Дар'я Анатоліївна (дружина Євгена).

Крім цього, є ще два способи допомогти: ящик для збору коштів від громадського фонду «Суми» буде у найближчий тиждень перебувати при вході в муніципальну галерею, також в якості лотів на аукціон бажаючі можуть надати сертифікати на послуги і т.д. А художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, власників предметів мистецтва та антикваріату запрошують до участі у благодійного аукціону.

Будь-яка допомога буде прийнята з вдячністю! Чекаємо всіх 16 вересня о 15.00.