Учасники АТО отримали земельні ділянки на території РЛП “Сеймський”

Ця подія стала можлива завдяки спільній роботі Сумської обласної державної адміністрації, депутатів Сумської обласної ради, фахівців Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, науковців та громадськості.


Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» – це найбільша за площею природно-заповідна територія в Сумській області, це 98,8 тис. га неймовірно красивої природи: соснових та листяних лісів, мальовничих луків та заплав р. Сейм, що створюють дивовижні краєвиди.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія УСИК привітала учасників антитерористичної операції та урочисто вручила накази про надання у власність земельних ділянок.

Директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів облдержадміністрації Ігор КРИВОЗУБ, який також привітав учасників антитерористичної операції, зазначив, що Проект організації території РЛП «Сеймський», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів затверджений рішенням Сумської обласної ради від 27.04.2018. Зазначений проект дозволив вирішити ряд питань, які хвилюють громадськість сьогодні. У першу чергу, це зонування території, що дозволило врегулювати земельні відносини. Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області разом з Департаментом екології та охорони природних ресурсів та Сумською обласною радою доклало чимало зусиль, щоб учасники АТО мали змогу отримати у власність довгоочікувану землю.