Українці можуть запрошувати в гості друзів-іноземців, звернувшись до нотаріуса

Вже сьогодні, звернувшись до нотаріуса, громадяни України можуть запрошувати до себе в гості друзів-іноземців на відвідини нашої держави.


Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Сумській області з 16 квітня 2017 року урядом запроваджена можливість оформлення короткострокової візи на підставі нотаріально посвідченого запрошення фізичної особи – громадянина України, іноземця або особи без громадянства, які на законних підставах тимчасово або постійно проживають на території України (Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію” від 01 березня 2017 року № 118).

Документ про запрошення іноземця або особи без громадянства може бути оформлений у будь-якого нотаріуса, у вигляді заяви, яка складається за загальними правилами та викладається на спеціальному бланку нотаріальних документів, з нотаріальним засвідченням справжності підпису заявника (приймаючої сторони).

Отож, запрошуйте до нас, в Україну, знайомих і близьких людей, долучайтеся до традицій гостинності, а головне – отримання послуг без зайвого бюрократизму, просто і з комфортом.