Українцям не вдалося вивезти до Росії 7 кг срібла

На Сумщині військовослужбовці відділу «Сопич» запобігли спробі контрабанди великої партії ювелірних виробів із срібла, які переміщувалися через кордон із приховуванням від контролю.


Так, учора пізно ввечері в пункт пропуску «Бачівськ» прибув  автомобіль «ГАЗ-3110» української реєстрації, на якому двоє наших співвітчизників виїжджали до Росії. Оглядаючи транспортний засіб охоронці кордону між спинкою заднього пасажирського сидіння салону автівки та газовим балоном багажного відділення виявили приховані пакунки. Як виявилося, у них 54-річна власниця автомобіля перевозила ювелірні вироби, виготовлених попередньо із срібла.

Всі прикраси, загальна вага яких склала близько 7 кілограмів, ймовірно планувалися до реалізації на території сусідньої Росії, про що свідчать цінники на виробах.

Наразі ювелірні вироби вилучені встановленим порядком. Також, вирішується питання про вилучення й автомобіля, як засобу перевезення контрабанди. З метою оцінки виявлених коштовностей та з’ясування їх походження призначена відповідна експертиза, від результатів якої залежатиме подальша доля правопорушниці.