Українець повертався з Росії по підробленому документу

Сьогодні вранці в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону затримали громадянина України, який намагався перетнути державний кордон з чужим підробленим документом.


До пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України прибув рейсовий автобус, на якому в якості пасажира слідував наш співвітчизник. Під час проведення прикордонного контролю чоловік надав для перевірки посвідчення особи на повернення в Україну. Однак, в охоронців кордону виникли сумніви щодо належності цього документа даній особі.

Ретельно перевіривши документ прикордонники встановили, що посвідчення не належить пред’явнику. Також охоронці кордону виявили, що документ містить ознаки підробки, а саме поверх оригінального фото приклеєна інша фотокартка.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 23-річного українця складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП. Крім цього до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України.