Українець слідував до Росії по паспортному документу свого брата

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили українця, який намагався перетнути державний кордон з чужим паспортним документом.


До пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд до Росії прибув мікроавтобус марки «Mercedes-Benz» української реєстрації під керуванням нашого співвітчизника.

Під час здійснення прикордонного контролю чоловік надав на паспортний контроль паспорт громадянина України для виїзду за кордон, який викликав сумніви у прикордонного наряду щодо приналежності пред’явленого документа даній особі. У подальшому за результатами поглибленої перевірки документа було підтверджено, що наданий громадянином паспорт не належить пред’явнику.

22-річний українець пояснив прикордонникам, що даний паспорт належить його рідному брату і що його він взяв з собою в дорогу помилково. Наразі особу встановлено за посвідченням водія.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на громадянина складені відповідні адміністративні матеріали. Сумський прикордонний загін звертається до громадян про необхідність уважніше ставитися до підготовки необхідних документів для перетинання державного кордону України.