Українка намагалася перетнути кордон по підробленому документу

Учора в пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники Сумського загону затримали українку, який намагалася перетнути державний кордон по підробленому паспортному документу.


До пункту пропуску «Юнаківка» в пішому порядку на вихід до Росії прибула громадянка України. Під час здійснення прикордонного контролю жінка надала на паспортний контроль паспорт громадянина України, який викликав сумніви у прикордонного наряду щодо його дійсності.

У подальшому за результатами перевірки документа було встановлено, що пред’явлений громадянкою паспорт має ознаки часткової підробки, на що вказує наявність фотокартки невстановленого розміру, а також відсутність на ній конгревної печатки.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 37-річну жінку складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП та прийнято рішення про відмову в пропуску через державний кордон України. Крім цього до Сумського відділу поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.