Уповноважений Президента Валерій Сушкевич відвідав Сумщину

Уповноважений Президента Валерій Сушкевич за дорученням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова вручив посвідчення Миколі Педоренку та відкрив у ході робочої поїздки в Сумську область Чемпіонат України з легкої атлетики серед осіб із інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку

«Я із задоволенням констатую, що на Сумщині розвивається спорт серед людей із інвалідністю, в тому числі й легка атлетика, – зазначив Валерій Сушкевич. – А це значить, що керівництво області активно займається цим питанням».

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час відкриття Чемпіонату в Легкоатлетичному манежі СумДУ зазначив,  що на Сумщині такі змагання проводяться вперше і збирають найкращих особливих спортсменів України з різних областей, які сьогодні будуть виборювати право представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.

«Минулорічні зимові Олімпійські та Паралімпійські ігри показали, що українські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями інколи виборюють більше перемог ніж професійні спортсмени, – зазначив Микола Клочко. – Я вірю: на тих, хто йде цим шляхом, завжди чекає винагорода. І маю на увазі не лише медалі та кубки. Тому впевнений, що ваше бажання перемагати і в життєвих обставинах, і в спорті матиме свій результат».