Упродовж тижня на водоймах Сумщини загинуло 5 людей

З поверненням спекотної погоди мешканці, рятуючись від палючого сонця, вирушили на річки та озера. Проте не всі усвідомили, що вода потребує крайньої обережності. Як наслідок, лише за тиждень на водних об’єктах загинуло 5 людей у Конотопському, Шосткинському, Тростянецькому районах та обласному центрі.


Останній такий випадок стався в м.Суми на базі відпочинку, розташованої поблизу гіпермаркету «Епіцентр» в районі вул.Героїв Крут. 30 липня о 20:40 з р.Псел працівники міської рятувально-водолазної служби підняли на поверхню тіло чоловіка.

За попередніми даними, загиблий відпочивав з компанією і купався у місці, де дно не обстежувалось фахівцями та була розміщена застережна табличка про заборону купання. Обставини надзвичайної події і вік загиблого з’ясовували правоохоронці.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян, для попередження трагедій на водних об’єктах проявіть відповідальність та дотримуйтесь основних правил: у жодному разі не заходьте в воду у нетверезому стані,  не купайтеся в незнайомих і необладнаних для цього місцях, слідкуйте один за одним, не запливайте занадто далеко від берега та не залишайте дітей без нагляду!