В «Чайці» Сумського НВО стартувала підготовка до прийому дітей

Дитячий центр «Чайка» ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» готується до свого 59-го оздоровчого сезону, який вже традиційно складатиметься з трьох змін.


Перша з них відбудеться у період з 14 червня до 1 липня, друга – з 5 до 22 липня, а третя – з 26 липня до 12 серпня. Попри те, що до відкриття табору ще є час, уже зараз там кипить робота.

«Ґрунтовна підготовка – запорука подальшого успіху, тому колектив не гає жодної вільної хвилини. Білимо, фарбуємо, прибираємо, ремонтуємо. Паралельно з господарськими справами займаємося створенням неповторної розважально-виховної програми. Обіцяємо: буде цікаво і чайківцям зі стажем, і новачкам», – запевняє директор ОДЦ «Чайка» Володимир Панченко.

Тематика заїздів поки що тримається в секреті, але достеменно відомо, що дітлахів чекають пізнавальні екскурсії, розвиваючі майстер-класи та багато інших непересічних подій, що зроблять їхній відпочинок насиченим та змістовним.

«Чайка» буде рада прийняти на гостину як дітей сумських машинобудівників, так і малечу інших городян. Повна вартість путівки у 2016 році становить 3 тис. 993 грн. Для працівників підприємства передбачена пільгова ціна – всього 400 грн.

Протягом літніх місяців дитячий табір ПАТ «Сумське НВО» готовий подарувати казкове дозвілля більше ніж 1300 відпочивальникам віком від 6 до 15 років.