В ГУ ДФС у Сумській області призначені заступники начальника

В ГУ ДФС у Сумській області призначені заступники начальника Шевченко Юлія Іванівна, Куріцький Роман Володимирович та Любарець Сергій Іванович.  


Шевченко Юлія Іванівна народилася в 1971 році у м. Охтирка Сумської області. Навчалася в Харківському інституті громадського харчування та Міжрегіональній Академії управління персоналом м.Київ.

Відразу після навчання в інституті, в 1993 році, прийшла на роботу до Охтирської податкової інспекції на посаду старшого податкового інспектора відділу оподаткування підприємств. З 2015 року займала посаду начальника Охтирської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області.

Куріцький Роман Володимирович народився в 1982 році у м. Вуглегірськ Донецької області. Закінчив Донбаський гірничо – металургійний інститут, Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та Українську інженерно – педагогічну академію. З 2002 року по 2004 рік служив у Збройних силах України. З 2004 року працює у податкових органах. З 2015 року – начальник Роменської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області.

Любарець Сергій Іванович народився у 1972 році у м. Тростянець Сумської області. Закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю облік і аудит. У 1993 році прийшов працювати у ДПІ по м. Шостка на посаду державного податкового інспектора відділу оподаткування населення та інших доходів. Вся трудова діяльність Сергія Любарця проходила у Шосткинській податковій інспекції. Остання посада – начальник Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області.