В Охтирці чоловік здав до поліції знайдену рушницю

Зброю громадянин знайшов випадково, повертаючись з лісу, біля окружної дороги. Знаючи про проведення місячника добровільної здачі зброї, приніс «знахідку» до поліції. Правоохоронці вдячні свідомому чоловіку за його вчинок та закликають інших наслідувати його приклад.


До дільничного офіцера Охтирського відділу поліції звернувся місцевий 58-річний чоловік із заявою про добровільну здачу мисливської рушниці. Він розповів: перебуваючи біля лісового масиву, що знаходиться біля окружної дороги, випадково натрапив на металевий предмет, котрий при ближчому огляді виявився рушницею. Знаючи, що в області триває місячник добровільної здачі зброї, він, як законослухняний громадянин, прийшов до відділу поліції та приніс «знахідку».

Фахівці з‘ясували, що знайдена зброя – гладкоствольна мисливська рушниця марки «ТОЗ»-34ЕР, 12 калібру. Поліцейські вилучили її та направили на експертне дослідження.

«В діях громадянина не вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.190 КУпАП, так як зброю чоловік, не гаючись, здав добровільно, – коментує начальник Охтирського ВП ГУНП в Сумській області Руслан Кладько. – Тепер, якщо експертиза підтвердить, що зброя не є знаряддям злочину і не знайдеться попередній власник, чоловік може оформити документи на право володіння нею та користування».

Поліція Охтирщини нагадує, що незареєстрована зброя та набої до неї – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, що можуть трапитися як з дорослими людьми, так і з дітьми. Тож скористайтесь можливістю, здайте до поліції незаконно зберігаємі зброю, боєприпаси, якщо такі у вас є, і не вступайте у протиріччя з законом, попереджає відділ комунікації поліції Сумської області.