В Охтирці цинічно обікрадено 94-річного пенсіонера

Працівники поліції розшукують зухвалу зловмисницю, котра поцупила 8 тисяч гривен, збирані стареньким чоловіком на поховання.


Отримавши повідомлення про крадіжку, жертвою якої став 94-річний ветеран Другої світової війни, працівники Охтирського відділу поліції негайно виїхали на виклик.

Прибувши на місце події, з‘ясували, що близько години тому до чоловіка у двері постукала незнайома жінка, що назвалась працівницею місцевого відділення зв‘язку. Під благовидним приводом вона зайшла до будинку старенького, а після того, як гостя пішла, він виявив зникнення зі схованки восьми тисяч гривен заощаджень, чи не по копійці збираних на поховання. 

Сьогодні слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України, та розшукують псевдолистоношу. І застерігають громадян не бути занадто довірливими та необачними, не впускати до своїх домівок незнайомців чи сторонніх осіб. Молодим людям краще попередити своїх літніх батьків і стареньких родичів про подібного роду «листонош», «працівників» пенсійних фондів чи газового господарства. Громадяни мають завжди пам‘ятати, що злодії скористаються будь-якою «маскою» і можливістю, аби дістатися чужих статків і збагатити власні кишені.

Відділ комунікації поліції Сумської області