В Охтирці відкрили сервісний центр МВС

Рік тому на Сумщині розпочали свою роботу два сервісних центри МВС – у Сумах і Конотопі. Цього разу голова облдержадміністрації Микола Клочко взяв участь у відкритті установи в Охтирці


Як зазначив Микола Клочко, така організація роботи у новій установі свідчить про відкритість у роботі та позитивні зміни у системі правоохоронних органів, а усунення бар’єрів та скорочення зайвих бюрократичних процедур, які займають дуже багато часу і сил у громадян, є тому підтвердженням.

У новому центрі можна швидко та комфортно замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати довідку про несудимість.

Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, оформлений в єдиному візуальному стилі, обладнаний такими технічними зручностями як електронна черга, електронний інформаційний бокс, камери відеоспостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн, та термінали для оплати послуг. Також тут є полиця для буккросингу, дитячий куточок, облаштовані паркувальні місця для клієнтів.

Одним із основних напрямів реформи сервісних центрів МВС є діджиталізація послуг: так, вже протягом року довідку про несудимість можна замовити онлайн. Також на сайті Головного сервісного центру МВС є зручна онлайн-інструкція для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. До кінця 2018 року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн – зокрема, запровадження персонального  електронного кабінету власника авто.

«Завершальним етапом реформи сервісних центрів МВС на Сумщині стане відкриття шостого оновленого сервісного центру МВС в м. Глухів. Наразі тривають ремонтні роботи у сервісних центрах МВС в м. Ромни та м. Шостка», – зазначив  начальник регіонального сервісного центру МВС в Сумській області Василь Ольховик.