В пунктах пропуску Сумської області прикордонники виявили автомобіль та напівпричеп з ознаками знищення номерів

Учора в пунктах пропуску Сумської області «Бачівськ» та «Катеринівка» прикордонники Сумського загону виявили автомобіль та напівпричеп до вантажного автомобіля з ознаками знищення та заміни ідентифікаційних номерів.


Оглядаючи в пункті пропуску «Бачівськ» автомобіль марки ГАЗ-2410 української реєстрації, яким виїжджав до Росії громадянин України, прикордонним нарядом було виявлено ознаки можливого знищення та заміни ідентифікаційного номеру кузова.

Під час проведення в пункті пропуску «Катеринівка» повної ідентифікації номерів вузлів та агрегатів вантажного автомобіля VOLVO польської реєстрації, на якому в’їжджав до України наш співвітчизник, охоронці кордону виявили ознаки можливого знищення номеру рами напівпричепа транспортного засобу.

У результаті транспортні засоби вилучені встановленим порядком та передані працівникам поліції для проведення відповідних подальших перевірок. До Глухівського відділу поліції направлені повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.