В пунктах пропуску Сумської області вилучили вантажні автомобілі «DAF» та легковий «Volkswagen»

За минулі вихідні в пунктах пропуску «Катеринівка» та «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили два вантажні автомобілі «DAF» з ознаками знищення та невідповідністю номерів причепів, а також автомобіль «Volkswagen» з невідповідністю номера кузова.


Оглядаючи в пункті пропуску «Катеринівка» сидельний тягач марки «DAF» узбецької реєстрації, яким в’їжджав до України громадянин Узбекистану, прикордонний наряд виявив розбіжність номеру причіпа з номером, який вказаний в реєстраційному документі.

Через декілька годин в цьому ж пункті пропуску під час проведення повної ідентифікації номерів вузлів та агрегатів вантажного автомобіля марки «DAF» української реєстрації, яким повертався з Росії наш співвітчизник, охоронці кордону виявили ознаки можливого знищення ідентифікаційного номеру рами напівпричіпа.

Що стосується легкового автомобіля марки «Volkswagen Polo» російської реєстрації, на якому через пункт пропуску «Бачівськ» в’їжджав до України громадянин Росії, то прикордонники виявили невідповідність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію даного автомобіля.

Наразі усі транспортні засоби вилучені встановленим порядком та передані компетентним правоохоронним органам для проведення відповідних подальших перевірок.

Всього з початку року в пунктах пропуску Сумщини прикордонники Сумського загону виявили 25 транспортних засобів з підробленими і недійсними документами, із заміною номерів агрегатів та викрадених.