В рамках акції “Серце до серця” обласній дитячій лікарні передали офтальмологічне обладнання

9 лютого офтальмологічному відділенню Сумської обласної дитячої клінічної лікарні було передано медичне обладнання, придбане за кошти, зібрані в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».


У справі допомоги хворим дітям Сумщина є прикладом для всієї України. Адже спільними зусиллями благодійників, волонтерів, організаторів та партнерів акції, минулого року на Сумщині вдалось зібрати 386 тис. гривень — і це перший результат в Україні.

«В акції взяло участь близько 1200 волонтерів Сумщини. Ми роздали  більш ніж 1200 скриньок в усій області. Розташували їх в медичних закладах, ВНЗ, коледжах, закладах культури, державних структурах, кафе, салонах краси, спортзалах, – говорить керівник регіонального відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Крістіна Сахно. – Саме завдяки співпраці організаційного комітету, волонтерів та державних структур вдалося провести цей захід, адже ці люди дійсно взяли на себе таку складну і таку потрібну місію».

За гроші, зібрані в рамках акції, закупили сучасне обладнання для ранньої діагностики і лікування вад зору у дітей. Це авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ, дві щільові лампи та два столи, три апарати для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга», два апарати «Ручеек» для тренування акомодації та макулостимулятор.

Головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Змисля висловив вдячність представникам благодійного фоонду та усім хто долучився до збору коштів.

«Нині медицина не достатньо фінансована, тому будь-яка допомога є неоціненною. Нове обладнання – справжній ковток свіжого повітря для офтальмологічної служби усієї області, тому що в нас єдиний  на Сумщині заклад охорони здоров’я, де є офтальмологічне відділення, де є фахівці, які можуть коригувати вади зору та надавати допомогу дітям зі всього регіону», – говорить Ігор Федорович.

Загалом, у рамках 12-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» у 2017 році зібрали понад 3 мільйони 281 тисяч гривень на закупівлю обладнання для офтальмологічних відділень дитячих обласних лікарень по всій Україні. У 2018 році кошти збиратимуть на медичне обладнання для діток з вадами слуху.