В Ромнах поліцейські “накрили” міні-завод із самогоноваріння

Самогоноварінням та торгівлею оковитою чи не в промислових масштабах займалась 55-річна жителька Ромен. Ймовірно, вона не лише сама приторговувала власною продукцією, а й поширювала її для реалізації в інших «точках» міста. Поліція вилучила у будинку роменчанка більше півтори тонни браги та 4 самогонні апарати.


Про те, що по вулиці Горького, в Ромнах, власниця приватної оселі приторговує самогоном, до поліції надійшла інформація відразу від кількох місцевих жителів. Правоохоронці, отримавши відповідну санкцію суду на огляд домоволодіння, завітали за вказаною адресою.

«Побачене неабияк вразило навіть бувалих полісменів, – коментує ситуацію заступник начальника Роменського відділу поліції Сергій Башкіров. – Практично все житло власників було обладнане під потреби самогоноваріння – у кімнатах стояли кільканадцять пластикових ємностей різного об‘єму, вщент наповнені брагою різного ступеню «визрівання». На кухні безперебійно працювали кілька самогонних апаратів».

Розмах, з яким вівся бізнес на саморобній горілці, дає правоохоронцям підстави вважати, що 55-річна власниця житла не лише сама продає оковиту, але й постачає її в кілька точок, що підпільно реалізують самогон на території райцентру. І хоча сама жінка стверджує, що гонить самогон виключно задля власного вжитку, таке наївне пояснення не може ввести в оману працівників поліції, тож вони зараз перевіряють, куди ще збувалась продукція домашньої винокурні.

До речі: ані вона сама, ані її чоловік горілкою не зловживають, і ведуть цілком пристойне життя.

Загалом же того дня співробітники Роменського відділу поліції облікували й вилили до каналізації півтори тонни браги, та вилучили 4 самогонні апарати.

Наразі на жінку складено адмінпротокол за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), у відповідності з якою вона повинна буде сплатити штраф.