В Сумах за місяць купили майже 150 нових авто

У листопаді в Сумах і області зареєстрували 146 нових автомобілів, на кожен з яких витрачали по 27 тисяч доларів США.


Минулого місяця у регіоні найчастіше купували машини вартістю від 17 до 35 тисяч доларів США. Їх частка склала 45%, а середня вартість кожного зареєстрованого авто становила 27 тисяч доларів. Сума витрат на нові машини у листопаді склала майже 4 мільйони доларів, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед марок у регіоні лідером продажів стало Renault. Сумчани придбали 26 таких машини на суму 400 тисяч доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Також часто купували Kia та Skoda. Серед моделей бестселером став кросовер Kia Sportage.

Загалом, минулого місяця українці придбали 7 тисяч нових автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Найвищий показник серед усіх регіонів по середній ціні у Тернополі, де вартість кожного авто перевищувала 37 тисяч доларів. А найдешевші автомобілі купували у Житомирі – на одну машину в середньому витрачали по 25 тисяч доларів.

Нагадаємо, у січні-вересні цього року в Сумах та області зареєстрували майже тисячу нових авто. Кожне з них в середньому коштувало 26 тисячі доларів. За 9 місяців сума покупок у регіоні склала 24 мільйони доларів без врахування ціни додаткового обладнання.