В Україні померло 34 людини від отруєння алкоголем

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ! Головне управління Державної фіскальної служби повідомляє, що внаслідок вживання фальсифікованих алкогольних напоїв, зокрема горілки, на етикетці якої вказано – "Пшенична" (у тому числі у тетрапаках), а також саморобного коньяку в Україні загинуло 34 особи.


Так, четверо людей померли на Миколаївщині, двоє – на Луганщині, ще 5 – на Донеччині. А кількість загиблих від фальсифікату на Харківщині сягнула 23 осіб.

Проводиться розслідування за фактом незаконного виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей. Також встановлено, що фальсифікат розповсюджувався і по інших областях України.

Звертаємося до Вас з проханням, ні в якому разі не купувати алкогольні напої невідомого походження, без акцизних марок, у сумнівних точках продажу, а також попередити своїх близьких та знайомих про тяжкі наслідки вживання фальсифікату та бути пильними. У разі виявлення фактів продажу, просимо НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯТИ Головне управління Державної фіскальної служби у Сумській області за телефонами – (0542)68-52-00, (0542)770-529, 095-00-12-946 – цілодобово.