Ветеранам Сумщини подякували з Перемогу

На Сумщині, напередодні Дня Перемоги, відбулося культурно-мистецьке свято «Дякуємо за Перемогу!» 


«Війна забрала десятки мільйонів життів. Українськими землями фашистська навала прокотилася двічі: спочатку, коли гітлерівці захоплювали наші території, а потім, коли відступали. Слава воїнам і слава тим, хто пережив цю війну, допомагав фронту! Слава тим, хто потім підіймав із руїн міста і селища, тим, хто закладав основу майбутньої незалежної України!» – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Микола Клочко. Він провів паралель із сьогоднішніми подіями на Сході країни і запропонував вшанувати пам’ять наших героїв хвилиною мовчання.

94-річна ветеран війни Ніна Літвінова поділилася, що коли вона чує пісні про війну та Перемогу, то завжди плаче. Тому що душу переповнюють спогади про молодість, опалену війною.

«Я була на фронті три роки, – розповідає фронтовичка. – Поранена, через поранення отримала інвалідність першої групи. Та я ні на що не скаржилась. Ні про що не жалкую й сьогодні. Хочу тільки, щоб люди жили мирно і щоб про нас не забували».

Ветеран Микола Кобляєв додав: «Нас уже залишилось дуже мало, одиниці з тих, хто звільняв Сумщину, Україну, змогли прийти сьогодні на свято. Тому хочеться, щоб про нас не забували, щоб запрошували у школи, у вищі навчальні заклади. Молодому поколінню варто знати про цю війну!»