Вибухи у Балаклії: загинули двоє саперів із Сумщини

15 листопада на території військового арсеналу у Балаклії пролунали поодинокі вибухи. Інцидент стався під час проведення планових робіт з утилізації боєприпасів на технічній території, пише НВ.


За даними ДБР, під час розмінування та завантаження боєприпасів на техніку відбулося детонування, загорання та три вибухи.

Двоє військовослужбовців загинули. За даними KHARKIV Today, під час вибухів в Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – Охтирка).

У результаті вибухів на території військового складу у Балаклії Харківської області постраждали п’ятеро військовослужбовців-саперів.

За даними Генерального штабу Збройних сил України, один військовий перебуває у важкому стан, один — у стані середнього ступеня важкості, ще троє – у стані легкого ступеня важкості.

У Харківській міській раді заявили, що трьох військових у віці від 20 до 30 років доставили в міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної допомоги ім. Мещанінова.

«Один з них — з опіками тіла до 60% і переломом руки, другий — з опіками до 20%, у третього в ході обстеження зафіксували переломи», — повідомили у міськраді.

Фото 112.ua

sumy.today