Від сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.


Пробне ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 квітня ( з української мови і літератури) та 8 квітня (з історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною – 120 грн. за один предмет.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення ЗНО розміщено  на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в розділі «Пробне ЗНО».