Відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області

Під час останнього засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області Юрій Мельник, заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області розповів присутнім про підсумки роботи служби області у 2018 році.


За його словами, працівниками ДФС Сумщини забезпечено збір до Зведеного бюджету України у січні – листопаді 2018 року в сумі майже     12,3 млрд гривень. В тому числі до Державного бюджету 7,3 млрд грн, що на 1,9 млрд грн, або 35 відсотків, більше аналогічного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів сплачено платниками податків Сумщини  майже 5 млрд грн, що перевищує надходження у відповідному періоді минулого року на 968,6 млн. грн, або 24 відсотка.

Поряд з цим, відповідно до порядку денного учасники засідання обговорили підсумки роботи ГУ ДФС у Сумській області  у напрямі детінізації ринку праці, результативність перевірок та відповідальність за порушення податкового законодавства при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Також, було заслухано звіт голови Громадської  ради  при ГУ  ДФС  у   Сумській  області Андрія Фролкова щодо діяльності Громадської ради у   2017 – 2018 роках.