Відомій сумській біатлоністці купили квартиру

Молода, тендітна, перспективна спортсменка Юлія Журавок, яка стала двічі Чемпіонкою світу, призеркою Чемпіонату Європи з біатлону, володарем Кришталевого глобусу (біатлонний трофей, який отримує спортсмен або вся команда в одному із заліків сезону), сьогодні отримала свій ще один довгоочікуваний приз – ключі від власного житла.


«Ми повинні підтримувати людей, які прославляють нашу область. А біатлон – один з тих видів спорту, який приносить славу не тільки Сумщині, а й країні. Тому, коли до нас звернулася Федерація біатлону України з проханням допомогти придбати квартиру для сумчанки – перспективної спортсменки з біатлону Юлії Журавок, ми не відмовили, – розповів голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – Депутати підтримали ініціативу, і ми виділили 250 тисяч грн. Ще 500 тисяч грн дала Федерація біатлону України. Тому сьогодні у нас радісна подія – ми вручаємо нашій чемпіонці, відомій біатлоністці ключі від двокімнатної квартири. Це свого роду мотивація для того, щоб Юля на Олімпійських іграх в 2020 році, які пройдуть в Пекіні, не думала про проблеми, а була налаштована на перемогу і завоювала золото!»

Розділити зі спортсменкою радісну подію новосілля приїхав голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак. Він розповів, що це житло було дуже необхідне Юлі, бо вона була прописана в гуртожитку, їй не було де жити між зборами, тому Федерація пішла на такий крок і за допомогою обласної ради придбали квартиру.

Депутат обласної ради Олег Бояринцев наголосив на тому, що дуже важливо, коли в області є люди, які підтримують і розвивають спорт, зокрема, біатлон. «Як ми всі спостерігаємо, ця робота приносить свої плоди. Ми маємо зараз спортсменів, які прославляють Сумщину і Україну. Упевнений, що обласна раді й надалі продовжуватиме роботу у цьому напрямку», – запевнив обласний обранець.

Висловив подяку Володимиру Токарю та Олегу Бояринцеву, які ініціювали виділення коштів і вирішили одну з важливих проблем спортсменки, керівник обласної Федерації з біатлону Анатолій Линник. «Головне, що слова голови обласної ради і депутатів були підтверджені справою. Сьогодні в Юлі новосілля. Вона щаслива. Я бачу, що в неї є велика мотивація перед Олімпіадою і я впевнений, що ми зустрічатимемо її з Пекіну з медалями».

Юлія Журавок не стримувала емоцій. Дякувала усім причетним до такої радісної для неї події. Вона розповіла, що їй було дуже тяжко їздити на тренування з Хотіні, де вона жила в бабусі, і тому навіть були думки кинути біатлон. Але її підтримали і в Федерації біатлону України, і на рідній Сумщині. Тому пообіцяла, що буде намагатися зробити все можливе, аби прославити Сумщину та Україну. Наразі ж її найбільше бажання – щоб на Олімпіаді в Пекіні обов’язково звучав Гімн України на честь її перемоги, повідомляє сайт Сумської обласної ради.