Відомий сумський політик, викладач та юрист Сергій Дворник репрезентував свою книгу “Присмак гіркоти”

У Сумській обласній універсальній обласній бібліотеці відбулася репрезентація біографічно-документальної повісті Сергія Дворника «Присмак гіркоти» за участі членів Недригайлівського земляцтва в м. Суми, колишніх однокласників та колег автора, депутатів обласної ради, краєзнавців, журналістів.


Теплу атмосферу зустрічі доповнили чарівні звуки саксофону та скрипки, пісні у виконанні друзів.

Сергій Іванович – досить знана в області людина. У недалекому минулому – очільник м. Ворожба – на той час наймолодший мер в Україні, голова Білопільської районної ради, районної державної адміністрації, начальник податкової інспекції Білопільщини, керував Білопільськими відділеннями АКБ «Україна» та «Надра», кандидат юридичних наук, багато років займався викладацькою діяльністю.

Книга «Присмак гіркоти» – правдива розповідь Сергія Дворника про радощі  й смуток, перемоги й поразки, про справжніх друзів і розчарування в дружбі. Червоною ниткою через усю книгу проходять стосунки між рідними, колегами.

Автора привітали друзі, колеги. Ворожбянський міський голова Андрій Дружченко вручив Сергію Дворнику подяку. Студентські друзі підготували прекрасні вокальні номери під гітару. Згадували дитинство письменника його вчителі, однокласники. Говорили теплі слова представники обласного управління культури, колеги-письменники і навіть політики.

Так голова обласного осередку партії Опозиційна платформа – За життя, депутат обласної ради Олександр Стрельченко зазначив, що було незвично і дивно побачити Сергія Дворника в новому амплуа – письменника. “Але це ще більше радує, тому як ми розуміємо, що Сергій Іванович – не тільки хороший господарник, політик, науковець, юрист, але ще і досить багатогранна творча особистість!, – наголосив політик. – На мій погляд, біографічно-документальні повісті потрібні читачеві, оскільки це – життєвий шлях успішної людини і з нього можна витягти уроки. Особливо з частин, в яких описується вдалий початок трудової діяльності, активність в громадській роботі, блискуча кар’єра, досить непрості відносини з підлеглими і друзями. Сергій Іванович не просто став свідком історичних подій, про які розповідає, але і їх безпосереднім учасником. Тому факти, пропущені через серце і душу, лягають на сторінки книги відвертими і правдивими словами”.

Він побажав автору продовжувати творити і щоб його книга знайшла якомога більше своїх шанувальників.

“Присмак гіркоти” – тому що в житті бувають не лише радісні моменти, але й такі, коли тобі не зовсім легко”, – розповів сам автор про назву свого твору. І додав, що лейтмотивом книги є слова Е.Хемінгуея: “І навіть не смій думати, що ти можеш не витримати”. Сергій Дворник подякував усім присутнім, що, не дивлячись на літню пору, вони знайшли час і прийшли привітати його.

Редагував книгу Іван Бойченко, який зазначив, що працювати було дуже легко, бо Сергій Дворник – “ходячий документальний архів”, він зі школи веде щоденник. Іван Тимофійович вважає книжку – однією з кращих і за змістом, і за літературним рівнем, яка останнім часом вийшла на Сумщині.

Свою книгу Сергій Дворник даруватиме друзям і передасть до бібліотек області.