Відпускник-військовий із зони АТО розгулював по Краснопіллю з гранатами

46-річний чоловік, який перебував у короткостроковій відпустці, повернувшись із зони АТО, розгулював у Краснопіллі з гранатами в кишені. Невідомо які б наслідки для нього та оточуючих настали б у разі «спрацювання» боєприпасів, якби його вчасно не зупинили правоохоронці.


До працівників кримінальної поліції обласного управління надійшла інформація,  що до Краснопілля у відпустку з АТО прибув 46-річний військовослужбовець, який привіз із собою вибухові пристрої. Для перевірки інформації вони виїхали до Краснопілля, де разом із місцевими колегами  вилучили в чоловіка небезпечні боєприпаси.

«Оперативники зупинили військовослужбовця біля одного з торгівельних закладів міста та провели зовнішній огляд, – розповідає Олександр Бондар, т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції. – Вони виявили та вилучили в нього дві гранати «Ф-1», які він тримав при собі.

В подальшому, провівши обшук в його помешканні, поліцейські виявили та вилучили ще й один патрон до крупнокаліберної зброї. Наразі всі виявлені предмети направлені на експертне дослідження».

По виявленому факту слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», в рамках якого правоохоронці з’ясують шляхи походження та мету зберігання вилучених боєприпасів. В разі експертного підтвердження, що дані предмети являються зброєю, чоловіку загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.