Виробництво – головне, що сьогодні може підняти країну

Виробництво – головне, що сьогодні може підняти країну, область і кожен населений пункт окремо, адже це єдина сфера, що забезпечує додану вартість, з якої платяться податки, заробітні плати і розвиваються міста. Про це в інтерв’ю місцевому виданню відзначив голова наглядової ради ПРаТ «Роменський хлібокомбінат», депутат Роменської міської ради, фракція "Відродження" Олександр Саєнко.


«Особливих перспектив без розвитку промисловості я не бачу…Можна зробити класні дороги, гарне освітлення, але цими дорогами ніхто не їздитиме, освітленням ніхто не користуватиметься, ніхто не ходитиме по магазинах, не купуватиме речі, продукти… Усе можна зробити, але це будуть гарні пусті міста й нічого більше. Бо зараз люди їдуть за кордон — у пошуках роботи і стабільності, якої немає в нашій країні.

Аби уникнути такої проблеми, зокрема, наше підприємство маленькими кроками йде до підвищення матеріальних благ робітників. Наприклад, з 1 травня ми підняли розцінки для відрядників на 10%, з 1 серпня додали людям до зарплати 25% преміальних. Також прийняли рішення про оплату іногороднім працівникам проїзду до міста, готові оплачувати водіям проживання в гуртожитку.

Таким чином ми не складаємо руки і сподіваємося на краще: рано чи пізно, думаю, ця «вакханалія» в країні закінчиться, і у людей з’явиться більше можливостей підтримувати місцевого виробника. Бо виробництво — це єдина сфера, що забезпечує додану вартість, а з неї ми платимо податки, заробітні плати — і з цього розвивається наше місто. Власники магазинів, керівники торгових точок, на жаль, великих доходів у бюджет не приносять. Великий дохід приносить виробництво, і чим більше воно розвиватиметься, тим краще буде жити місту», — упевнений Олександр Саєнко.