Журналісти опублікували інтервью зі спортсменскою у Рупольдінгу про перші враження та нові спортивні досягнення.

Детальніше:

– Віта, розкажи, будь ласка, як твоє самопочуття в Рупольдінгу в порівнянні з Оберхофом?

– Різниця в самопочутті є, але не така, як було на перших двох етапах в Остерсунді і Хохфільцені. Так, здавалося б, в Хохфільцені я була за межами тридцятки, але там я себе хоча б відчувала добре. Сьогодні, начебто, перше коло, півтора навіть, здорово пройшла. А потім погано так різко стало, як відрубило мене, і все тут. Я намагаюся-намагаюся, а розумію, що швидкість гасне і гасне.

– А ковзання лиж при цьому було нормальним? Тобто проблема чисто у фізичних кондиціях?

– Навіть не знаю, як охарактеризувати. М’язи якісь скуті були. І стрільбище тут трохи підступне – рівнина і підхід до стрільбища вимагає відштовхувань, звідси можуть бути і промахи.

– Скажи, будь ласка, чому ви вирішили пропускати саме Поклюку?

– Через висоту – інакше у нас вийшов би перебір днів, проведених на висоті. Вже точно вирішено, що ми до 30 січня залишаємося тут, в Рупольдінгу, готуватися. А 30-го числа ми всі – дівчата з Поклюки, ми з Валею з Рупольдінгу – переїжджаємо в Лівіньо на збір. Там втягуємося і спускаємося, десь на 200 м, в Антхольц. До цього ми в Лівіньо не тренувалися раніше.

Вікторія Родічева, з Рупольдінгу

За матеріалами : https://krasnews.wordpress.com/2020/01/16/11595/?fbclid=IwAR0Wb6b4D9V00LWzkzc31xM3y2XlcdUaLqjl-HJxR3Xw2JyBXPkN91d2Z2o