“Виховати, поставити на ноги п’ятьох і більше дітей – це справжній подвиг!”, – переконаний Олександр Стрельченко

У переддень 8 Березня депутат обласної ради, голова регіонального осередку ПП Опозиційна платформа – За життя Олександр Стрельченко привітав зі святом матерів-героїнь, що проживають на території Добрянської сільської ради Великописарівського району.


Гарну традицію обласний обранець започаткував від першого дня свого депутатства, тож щороку напередодні 8 Березня та Дня матері шанує жінок району, що виховали п’ятьох та більше дітей.

«Для нас, чоловіків, жінка – уособлення ніжності, мудрості, краси, любові, турботи, доброти. Але є ще одне, найцінніше, що Бог дав представницям прекрасної статі, – материнство. Я з величезною повагою ставлюся до жінок, які віддали себе материнству. На моє переконання, ці жінки заслуговують на особливу повагу. Адже саме материнський труд завжди був, є і буде найпочеснішим і значущим», – говорить Олександр Стрельченко.

Цінні подарунки, квіти та листівки отримали від депутата п’ять жінок – Марія Щербунова, Ніна Думчикова, Марія Думчикова, Марія Данілова та Тамара Миронова. Найстаршій з матерів 86 років, а наймолодшій – 62.

Олександр Стрельченко подякував жінкам за виховання своїх дітей, за сміливість і мужність. Побажав бути завжди молодими і щасливими.

«Приємно було поспілкуватися з кожною з них, почути розповіді про те, як піднімали своїх дітей на ноги, як зараз радіють успіхам онуків і правнуків. І в цьому їх секрет щастя!», – переконаний депутат.

Жінки з радістю зустрічали свого обранця, запрошували до осель, зі сльозами на очах дякували йому за увагу, розповідали, як тяжко працювали все життя, де зараз живуть діти та онуки, чим займаються в житті. Говорили, що вони – звичайні селянки-трудівниці, котрі ніколи не вважали своє материнство життєвим подвигом. Тож їм дуже приємною була увага депутата і слова вітань на їхню адресу.

«Виховати, поставити на ноги п’ятьох і більше дітей, надати їм путівку в життя – це справжній подвиг. Нам усім потрібно вчитися у цих жінок мужності, стійкості, працелюбності й самовіддачі. Такі люди мають стати прикладом для молодого покоління. У цей день хочу побажати всім мирного неба над головою, весни, любові та злагоди. Нехай скоріше закінчиться війна, і в наших містах і селах залунає щасливий дитячий сміх!», – побажав Олександр Стрельченко.