Вкрали мотоцикл і на додачу попалися на зберіганні наркотиків

Працівники поліції під час санкціонованого огляду житла одного з підозрюваних у викраденні мотоцикла знайшли близько двохсот грамів марихуани. Наразі щодо обох зловмисників відкриті кримінальні провадження, а власника дурман-зілля очікує відповідальність ще й за зберігання наркотичних речовин.


Близько опівночі до Серединобудського відділення поліції зателефонував 26-річний житель району з заявою про крадіжку мотоцикла. Молодий чоловік пояснив, що залишив свого «залізного коника» біля будинку, а коли за кілька годин вийшов на вулицю – мотоцикл зник.

Правоохоронці оголосили транспортний засіб у розшук і розпочали оперативно-розшукові заходи.

За кілька тижнів по цьому від колег з Ямпільського відділення поліції до них надійшло повідомлення про те, що подібний мотоцикл було помічено в одному з сіл їхнього району.

Відтак, аби перевірити цю інформацію, було створено спільну групу з розшуковців, дільничних та слідчих, яка знайшла та опитала нового господаря викраденого двоколісника. Як пояснив чоловік, мотоцикл він придбав у свого 18-річного односельця, а звідки той розжився транспортом – пояснити не може. Правоохоронці вилучили розшукуваний транспорт, після чого завітали до ймовірного угонщика.

Опитаний поліцейськими юнак зізнався, що, перебуваючи разом з другом в іншому районі, вони й справді вкрали залишений без нагляду мотоцикл, на якому й повернулися додому.

Навідавшись до 20-річного приятеля юнака, працівники Ямпільського відділення поліції під час санкціонованого огляду виявили в нього вдома близько двохсот грамів сушеного коноплиння. У свою чергу, молодик пояснює: мовляв, мотоцикла вони й справді вкрали, а ось що стосується наркотиків, то половина вилученого якраз і належить його приятелю, котрий щиро зізнався про вчинений угон.

Наразі щодо обох молодиків відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Вилучене дурман-зілля направлене на дослідження. В тому разі, якщо експертиза підтвердить нарковмісність «знахідки», старшому з приятелів загрожує кримінальна відповідальність за зберігання наркотичних речовин у відповідності зі ст. 309 КК України «Незаконне виготовлення та зберігання наркотичних речовин». Слідство триває, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.