Влада Сумщини долучилася до молитовного сніданку

Разом із священнослужителями та заступником голови обласної ради Тетяною Головко очільник області помолився за мир в Україні та на Сумщині

Микола Клочко поділився з учасниками обласного молитовного сніданку враженнями від зустрічі з Святійшим і Блаженнійшим Патріархом Філаретом із нагоди 90-річчя Патріарха. Очільнику Сумщини вдалося привітати його одним із перших із цим святом.

Крім того, усі присутні на сніданку читали третій і четвертий розділи Євангелія від Матвія та обговорювали рядки «Бо той, хто про нього сказав, був Ісая пророк, промовляючи: «Голос того, хто кличе: В пустині готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому».

Розмовляли також про сутність Іоанна Хрестителя, його місію і роль в житті Ісуса Христа, про те, як знайти стежку до Бога і про необхідність покаяння.

До слова, молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу та слугують місцем духовного єднання і порозуміння. В Україні з 2011 року Національні молитовні сніданки об’єднують депутатів, політиків, урядовців. Для Сумщини вже традиційними стали обласні молитовні сніданки.