Владислав Бухарєв вимагає призначити службове розслідування стосовно голів РДА

Народний депутат України Владислав Бухарєв переймається відношення місцевої влади Охтирського та Тростянецького районів Сумщини до нагальних проблем мешканців сільських територій. Про це він інформує на своїй сторінці у мережі Facebook.


«Багато проблем, з якими до мене звертаються люди, могли б ефективно розв’язуватись на місцевому рівні, зокрема за участі зазначених керівників місцевої влади. Замість того, щоб допомагати та сприяти, ці чиновники систематично ігнорують вимоги п.8 ст.17 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо їх обов’язкової присутності під час особистого прийому народним депутатом України, тим самим виявляють байдужість до проблем наших земляків», – акцентує Вдалислав Бухарєв.

Народний обранець вимагає від керівництва країни призначити службове розслідування стосовно голів районних державних адміністраій Тростянецького та Охтирського районів для встановлення причин їх відсутності на прийомах народного депутата України, а також притягнення винних до відповідальності.

Владислав Бухарєв переконаний, що лише спільними зусиллями законодавчої та виконавчої влади ми зможемо покращити життя наших земляків.