Володимир Ладика запропонував Красногорівському аграрному технікуму увійти до структури СНАУ

Вже неодноразово були публікації про допомогу жителів Сум місту-побратиму Красногорівці, що на Донеччині. Минулої весни ректорат СНАУ передав фронтовому містечку саджанці дерев та кущів і всіляко допомагав місцевому аграрному технікуму.


Спілкуючись тоді з керівниками навчального закладу ректор СНАУ Володимир Ладика дізнався, що технікум, в якому здобувають освіту 200 дітей, тяжко переживе не лише зимовий опалювальний сезон, але й навчальний рік. Тож керівник сумського вишу запропонував красногорівському технікуму увійти до структури СНАУ.

Володимир Ладика зазначив, що наш аграрний виш має можливості прийняти всіх учнів, надати їм гуртожиток з прекрасними умовами проживання, організувати модульну дистанційну освіту і допомогти педагогічному колективу у відновленні навчального процесу.

Це питання було обговорено і під час перебування на лікуванні в Сумах керівника військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олега Ліванчука. Пообіцяли звернутися з листом до Міністерства освіти і науки, керівники області Микола Клочко та Володимир Токар.