Володимир Поцелуєв вшанував героїв партизанської слави

У Сумах біля Монументу «Героям Сумщини» відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня партизанської слави


Вшанувати полеглих борців-партизан та подякувати ветеранам за їх ратний подвиг у боротьбі з нацизмом завітав голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Володимир Поцелуєв, повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

«Від усієї душі зичимо колишнім партизанам та підпільникам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя! Для всіх ваших нащадків залишатиметься завжди яскравим прикладом ваше почуття обов’язку, віра у перемогу та відданість Батьківщині», – звернувся до ветеранів партієць.

Голова Сумської міської організації ветеранів Микола Бондарєв наголосив, що нині у Сумах проживає сім партизанів-підпільників, двоє із них приєдналися до учасників урочистого мітингу. 

Спогадами про війну в тилу нацистських військ та зародження партизанського руху поділився з громадою міста ветеран Михайло Подяк: «Наш обов’язок – берегти пам’ять, разом із ветеранами розказувати молодому поколінню, якою ціною давався омріяний мир».

Наприкінці зібрання присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя пам’ятника, а на честь героїв-земляків пролунали залпи салюту.