Хто “віджимає” приміщення у міста?

10 червня, Сумській міськвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за заявою департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумскрго міськради за ст. 358 Кримінального кодексу України – підробка документа. Про це повідомляє Данкор.


У поліції підкреслили, що справа відкрита за фактом, а не стосовно конкретних осіб. У той же час в департаменті забезпечення ресурсних платежів, представник якого звернувся із заявою в поліцію 9 червня, заявляють, що на судовому засіданні за позовом міськради про виселення ТОВ «ІКС-прес» з приміщення на вул. Петропавовская, 53 (колишнє відділення «Укрпошти» навпроти ЦУМу) у зв'язку з закінченням терміну договору оренди представник ТОВ «ІКС-прес» Олександр Соколов приніс, за даними департаменту, підроблений документ про внесення змін до договору оренди, датований 4 травня 2016 року.

Сам Олександр Соколов про даний кримінальному провадженні дізнався від журналіста "Данкору" і стверджує, що документ справжній.

Втім,тут чомусь одразу на думку спадає: то що ж криється під боротьбою з тарифами на маршрутні таксі? І чому у міста продовжують віджимати приміщення?

Нагадаємо, на Петропавлівській, 53 знаходиться «Українська книга», яка за пільговою вартістю орендує це приміщення вже більше трьох років.

В Україні через подібні схеми в обхід аукціону відчужують комунальні приміщення. Для цього підприємству потрібно бути видавцем книг, 50% з яких мають видаватися українською мовою. При цьому тираж ніким не встановлено і не перевіряється. Для цього достатньо листа керівника про те, що він видав 100 книжок, з яких 50 на українській мові. Як йде справа насправді, ніхто не знає.

Нагадаємо ТОВ «ІКС-прес» орендувало приміщення ще й на Супруна, 9 і Харківській, 24 в колишніх приміщеннях «Укрпошти» і на Покровській, 18 у колишньому приміщенні колегії адвокатів Ковпаківського району.