Як живе “сумська Ухань” – село Козацьке

Як стало відомо, найбільшу кількість випадків захворювання на коронавірус має село Козацьке Конотопського району. Його вже прозвали “сумською Уханню”.


За повідомленням в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимира Збаражського, у Козацькому наразі прийнято всі можливі заходи задля убезпечення розповсюдження хвороби. Село закрите на карантин.

Тут стоять три блок-пости на в‘їзд та виїзд, на яких ведуть постійне чергування медики, працівники поліції та ДСНС у Сумській області. Дозволено заїжджати лише спецтранспорту, автівкам агрофірми «Козацьке», лісгоспу та машинам з продуктами на замовлення жителів села. Пакети з харчом залишають біля двору, аби уникнути спілкування.

Виїзд із населеного пункту здійснюється лише на власному транспорті. Він дозволений за складеними списками працівникам залізниці, газового господарства та АЗС.

У с. Козацьке зареєстровано 18 випадків коронавірусної інфекції, тому жителі цього села перебувають на посиленому карантинному режимі, практично в ізоляції.