Ямпільська організація мисливців та рибалок підроблює протоколи?

Звітно-виборна конференція Ямпільської районної організації УТМР закінчилася так і не розпочавшись. Були виявлені підробки протоколів.


Сьогодні, 12 січня, у приміщенні Ямпільської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок о 9 ранку мала відбутися звітно-виборна конференція районного товариства. Така подія відбувається раз на сім років.

На конференції, зокрема, мали б обрати нового голову районної організації, або залишити на посаді старого, Леоніда Царика. Леонід Царик та його сім’я (дружина – єгер, син – єгер та водій, невістка – бухгалтер) керують товариством десятки років. На конференцію прибули Віталій Бойко, перший заступник голови Ямпільської РДА, Микола Грищенко, заступник голови президії Сумської обласної організації УТМР.

Перш ніж розпочати конференцію, делегати обрали мандатну комісію, яка розглянула заяви і клопотання мисливців та рибалок, протоколи зборів первинних організацій, на яких обирали делегатів на конференцію. Виявилося, що в окремих первинних організаціях збори з виборами делегатів на районну конференцію мисливців та рибалок взагалі не проводилося.

У зв’язку з цим делегати вирішили перенести роботу конференції на 27 січня, а в первинних організаціях до цього часу провести справжні збори. Так і завершилась конференція районної організації УТМР не розпочавшись. Мабуть, в Сумській обласній організації УТМР зроблять висновки з факту підробки документів і дадуть належну оцінку роботі керівництва Ямпільської районної організації УТМР.